Sitemizde 66 kategori, 161 içerik ve 4 yorum bulunmaktadır.


Divx Download Adresi
Turbobit Premium Nasıl Satın Alınır ve Nasıl Yüksek hızda indirilir Resimli Anlatım

Turbobit Premium Kod Satın Alma, Kodu aktifleştirme ve Yüksek Hızda indirme

Turbobit Premium Kod Satın Alma, Kodu aktifleştirme ve Yüksek Hızda indirme

Neden Premium Kod Satın Almalısınız?

Turbobit Premium Satın Almanın faydası nedir ve Nasıl Yüksek hızda indirilir

Sitemize öncelik olarak turbobit link ekleriz. Diğer linkler ise sadece alternatif olsun diye ekliyoruz. (premium hesabı olmayanlar için). Sizde bize destek olmak istiyorsanız, turbobit premium hesaplarınızı aşağıdaki linkimize tıklayıp satın alabilirsiniz.

Öncelikle size tavsiyemiz. Orijinal kod satın alınız, ucuz diye paylaşımlı hesap almayınız. %100 kapanır. Şanslı iseniz 1 hafta kullanırsınız. Turbobit paylaşımlı hesaplara her gecen gün önlem almakta Turbobit premium hesabı ile ilgili kafanıza takılanları aşağıdan okuyarak çözebilirsiniz veya konuya yorum yaparak bize sorabilirsiniz.

Turbobit premium satın alma yöntemleri nelerdir?

Kredi kartı, SMS, banka havalesi başta olmak üzere birçok yöntemi mevcut.

Turbobit premium Kod satın aldıktan kaç dakika sonra hesabım aktif olur?

1 dk. içerisinde hesabınız aktif olur.

Turbobit premium Kod satın almanın faydası nedir?

Beklemeden indirme yaparsınız, en son hızda indirme yaparsınız, karşınıza reklam çıkmaz, ve aynı anda birden fazla dosya indirebilirsiniz.

Premium üyelik hiç almadım, nasıl alacağım? Öncelikle satın almak veya Üye Olmak için TIKLAYINIZ ve aşağıdaki anlatımları takip ediniz. Turbobit.NET Kayıt Olmak ve Giriş Yapmak, nasıl şifre değiştirilir

Bu şekilde siteye az önce oluşturduğunuz üyelikle giriş yapmış olacaksınız. Şimdi bu Linke TIKLAYINIZ ardından açılan sayfada resimlerle anlatıldığı gibi ilerleyin

1 dk. içinde premium üyelik alın..

Turbobit Premium Satın Alma ve Yüksek hızda indirme Turbobit Premium Kod Satın Almak ve Turbobit Erişim Kodu aktif etmek

Yüksek Hızda indir butonuna bastıktan sonra karşınıza ödeme seçenekleri gelecektir. Mobile (sms) ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Paypal ile ödeme yapabilirsiniz. Banka havale ile ödeme yapabilirsiniz. Bitcoin ve Webmoney ile ödeme yapabilirsiniz. ve daha bir çok seçenek listede mevcuttur.

Bu ekrandan ödeme seçeneğini seçip, hemen yan taraftan almak istediğiniz süreyi seçerek. ÖDE butonuna basıp ödeme yapıyorsunuz. 1 dakika içinde kodunuz gelecektir. Sistem 7/24 otomatik çalışmaktadır.

Size gelen Premium kodu Bu Linke Tıklayarak aşağıda gösterildiği gibi ilgili alana girip Gönder (Send) butonuna tıklayınız. ve hesabınız Premium olacaktır.

Turbobit Premium Üyelik ve Hesap aktif etmek ve satın almak Dosya indir diyerek dosyamızı son sürat yüksek hızda indirebiliriz. Bundan sonra turbobit linklerine tıkladığınızda direk olarak Dosya İndir ekranı çıkacaktır. Ve indir linkine tıklayarak dosyanız inmeye başlayacaktır. Linkleri son sürat indirmek, bağlantı kopmasında indirmelerin yarım kalmaması için idm programını veya jdownloader programını tavsiye ederiz.

Turbo erişim bitiş tarihinizi turbobit.net sayfasında en üste görebilirsiniz. Hesabınız Premium iken bitiş tarihi yazar, Premium süre bitince Turbo erişim kapalı olarak değişecektir. Yeni bir premium kodu alıp aynı işlemleri yaparak premium avantajlarından tekrar yararlanabilirsiniz. Tabi aşağıdaki linki tıklayıp bize destek olarak almayı unutmayınız.

Bu linke TIKLAYIN ardından satın almanız yeterlidir

Turbobit Premium Nasıl Satın Alınır ve Nasıl Yüksek hızda indirilir Resimli Anlatım